Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua

Весільна зачіска

продовження
2. Підберіть аксесуари для зачіски

Весільна зачіска з живими квітамиАксесуари мають органічно поєднуватись з платтям, букетом і прикрасами нареченої. Слідкуйте за тим, щоб не було різнобою. Останнім часом популярно прикрашати зачіску живими квітами. У цьому випадку квіти повинні бути такими ж, як у букеті. Обов'язково порадьтеся з флористом і з Вашим перукарем про витривалость квітів - адже вони повинні не просто протриматись цілий день, а й зберегти свою свіжість. Існують кілька простих, але важливих правил підбору живих квітів для прикрашення весільної зачіски:

  • Не слід вибирати для весільних зачісок занадто великі квіти, а також занадто багато дрібних - все добре в міру.

  • При виборі відтінків живих прикрас обов'язково беріть до уваги колір волосся нареченої.

  • Не бійтеся використовувати для прикраси весільної зачіски яскраві відтінки бутонів. Головне, щоб така зачіска гармонійно поєднувалася з образом нареченої в цілому.

Аксесуари для весільної зачіски
  • Вибирайте для весільних зачісок лише ті квіти, які здатні зберегти свою свіжість надовго. У виборі обов'язково зверніться за допомогою до професіоналів - флориста і перукаря.

  • Виготовлення прикрас для весільної зачіски замовте заздалегідь (наприклад, разом з букетом).

  • Напевно квіткова композиція у весільній зачісці буде не єдиною прикрасою з квітів на Вашому весіллі. Букет нареченої, бутоньєрка нареченого, оформлення келихів для молодих, квіткові композиції на автомобіль і на столи в банкетному залі - в ідеалі все це повинно бути виконане в одному стилі одним і тим же флористом.

  • Замовте трохи більше квітів, ніж Вам може знадобитись для весільної зачіски. Буде прикро, якщо для завершення чудового образу Вам не вистачить прикрас. Набагато краще, та й Вам спокійніше, якщо буде трошки про запас.

  • Ще до походу до стиліста і флориста постарайтесь зрозуміти, які весільні зачіски з квітами Вам особливо подобаються: прикріплені до фати, або просто вплетені у волосся бутони. Обговоріть варіанти, які Вам сподобались з перукарем і флористом. Можливо, Вам доведеться віддати фату напередодні весілля флористу, щоб він заздалегідь закріпив композицію.

Весільна зачіска з діадемоюКрім живих квітів, зараз все більшої популярності набувають шовкові квіти, а велика різноманітність шовку і забарвлень тканини лише збільшують до них інтерес з боку наречених. Шовкові квіти, доступні в даний час, часто неможливо відрізнити від живих квітів. І їх незаперечною перевагою є те, що вони не в'януть, легше кріпляться до зачіски, добре виглядають і тримаються впродовж всього весільного дня.

Також для створення образу «казкової принцеси» для прикраси зачіски використовують тіари та діадеми.

3. Виберіть весільного перукаря

Дуже важливо, щоб над Вашою зачіскою працював професіонал. Не має значення, чи приїде він до Вас додому або ж Ви підете в салон - головне, щоб він мав досвід роботи саме у весільних зачісках. Попередньо подивіться приклади робіт декількох перукарів, виберіть двох-трьох, у яких в портфоліо є такі весільні зачіски, яку б Ви хотіли для себе. Не пошкодуйте часу, зустріньтеся з ними, поговоріть, розкажіть про своє бачення і свої побажання, послухайте їхні поради і рекомендації. По ходу особистої бесіди Ви зможете підібрати майстра «під себе» - і за професійними якостями, і з особистих відчуттів - наскільки Вам комфортно і легко буде з ним спілкуватися, наскільки його пропозиції узгоджуються з Вашим смаком і стилем.

4. Зробіть пробну весільну зачіску

Весільна зачіскаНе приймайте остаточне рішення про зачіску по чужих фотографіях, обов'язково «приміряйте» зачіску на себе. Під час пробної зачіски Ви зможете в спокійній обстановці спробувати кілька варіантів, продумати заздалегідь, які прикраси для зачіски доречно буде використовувати. Ви можете взяти з собою фату, фотографію весільного плаття - щоб порадитися з перукарем про відповідність загальній стилістиці. Крім того, Ви зможете на собі перевірити роботу майстра і переконатися в його професіоналізмі. Також на пробну зачіску Ви можете запросити подругу, маму, сестру, які зможуть подивитися на Вас з боку і допомогти у виборі. Ще одна перевага пробної зачіски в тому, що визначившись у виборі зачіски і зробивши остаточний варіант, майстер може сфотографувати її для себе і вже безпосередньо в день весілля процес створення Вашого образу не займе багато часу - погодьтеся, це важливо, оскільки у весільний день кожна хвилина на рахунку. Також Ви матимете змогу вберегти себе від зайвих переживань, і кінцевий результат не стане для Вас неприємним сюрпризом.

5. Передвесільна стрижка і фарбування волосся

Весільна стрижкаЯкщо для Вашої весільної зачіски необхідна стрижка, то краще за все, якщо її зробить той майстер, якого Ви запросили на весілля. Це позбавить від небезпеки, що Вам зроблять дуже коротку стрижку, і дасть Вам упевненість, що в день весілля вибраний Вами перукар зробить все як треба. Будь-яке фарбування або тонування волосся повинні бути зроблені не пізніше, ніж за півтора-два тижні до дня Вашого весілля (щоб зайва фарба встигла змитися з Вашої шкіри, а також, якщо колір вийде не підходящим - буде час ще щось поміняти). Не варто робити кардинальних змін в стилі зачіски незадовго до весілля, але якщо Ви все-таки вирішили повністю змінити імідж, то зробіть це не пізніше, ніж за місяць-півтора - навіть у разі невдалого експерименту залишиться досить часу, щоб відростити волосся і виправити ситуацію.


Ну ось, всі підготовчі роботи проведені, і в день весілля Ви можете на рахунок зачіски вже не хвилюватись. Не забудьте помити напередодні голову, підготувати прикраси для зачіски і фату (якщо Вона зім'ялася - можна обприскати її водою та повісити - і фатин вирівняється). Найголовніше, Ви повинні розслабитися і насолоджуватися кожною хвилиною цього незабутнього дня. Ви провели величезну підготовчу роботу, і зараз саме час отримувати задоволення від результатів цієї підготовки!Щасти Вам і приємних передвесільних клопотів!
Фотограф (і наречена в недалекому минулому)
Катерина Романенкова

Професійний весільний перукар, якому я довірила свою весільну зачіску і тепер рекомендую всім нареченим: Валерія Горностай - 067-261-00-01.За матеріалами сайтів:
www.yarsvаdbа.ru
www.wedding-vizаj.ru
www.nevestа.uа

- 1 2 -

Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua
Весільні зачіски з живих квітів . Аксесуари для весільної зачіски © фотограф Катерина Романенкова Київ, 2009
бутоньєрка , аксесуари для зачіски , живі квіти в зачісці , прикраси для зачіски , тіара , діадема , перукар , стиліст , фроріст