Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua

Як мати гарний колір обличчя

1. Очищення шкіри обличчя

Коли шкіра абсолютно очищена від забруднень, пори звужуються, і колір обличчя стає свіжим і рожевим. Ось чому основа свіжого кольору обличчя - якісний щоденний демакіяж. Після нього можна не наносити тональний крем і косметику. Іноді для бездоганної шкіри достатньо користуватися очищуючим засобом щодня вранці і ввечері.

Вранці для очищення умивайтеся м'яким гелем, масажуючи обличчя кінчиками пальців круговими рухами. При цьому не розтирайте шкіру: адже ми очищаємо її, а не знімаємо. Увечері підійде молочко для зняття макіяжу, яке потрібно змивати водою або видаляти тоніком.

2. Оновлення шкіри обличчя

Погана новина для лінивих: демакіяж, звичайно, річ необхідна, але одного його недостатньо. На поверхні шкіри скупчуються мертві клітини, які роблять колір обличчя тьмяним. Щоб їх позбутися, потрібно робити м'який гоммаж для прискорення клітинного оновлення. Проводити цю процедуру рекомендується не частіше ніж раз на тиждень, інакше можна пошкодити епідерміс.

Під час гоммажу більша частина засобу наноситься на жирні зони обличчя (лоб, ніс, підборіддя). Потім можна зробити маску: очищуючу (для поліпшення кольору обличчя) або зволожуючу (щоб зробити шкіру гладкою і зволоженою). На очищену шкіру косметичні засоби діють ефективніше.

3. Зволоження шкіри обличчя

Взимку шкіра піддається негативному впливу морозу і опалення, тому інколи виглядає млявою і збезводненою. Скористайтеся жирним зволожуючим кремом, який відповідає вашому типу шкіри. Наносьте його щоранку перед сніданком і щовечора після демакіяжу. Так зберігається вологість, м'якість і здоровий колір шкіри.

Вибирайте крем, який вам підходить: проти зморшок, проти почервонінь, для гарного кольору обличчя, для сухої, жирної або комбінованої шкіри. Нанісши крем, обережно помасажуйте шкіру, щоб надати їй пружність. При цьому не забудьте про шию та контури очей! Зачекайте пару хвилин, щоб крем увібрався, потім нанесіть макіяж.

4. Корекція шкіри обличчя

Навесні шкіра більш чутлива і схильна до появи висипань і почервонінь. Кращий засіб для маскування цих маленьких недоліків - олівець-коректор: зелений (для усунення почервоніння) або бежевий з перламутровими світловідбиваючими мікрочастками. Наносьте цей засіб на червоні плями, круги під очима і прищі, і шкіра стане рівною і бездоганною.

Для точного попадання потрібно замазувати вади шкіри кінчиком олівця, а взагалі цей засіб можна наносити просто пальцем.

5. Освітлення шкіри обличчя

Тональний флюїд зі світловідбиваючими частинками - один з незамінних косметичних продуктів, що додають шкірі обличчя гарний колір. Як правило, флюїд використовується на тих ділянках, на які падає тінь, але можна нанести це засіб і на все обличчя. Флюїди вирівнюють колір обличчя і приховують недоліки, а також відображають світло за допомогою активних пігментів. До того ж завдяки цьому засобу макіяж тримається довше.

Флюїд наноситься пензликом або пальцем. Головне - обробити ділянки, на які падає тінь: внутрішні куточки очей, крила носа, кола під очима, заглиблення між нижньою губою і підборіддям.

6. Вирівнювання кольору шкіри обличчя

Тональний крем захищає шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища і вирівнює колір обличчя. Завдяки новим технологіям сучасні тональні креми здатні створити ілюзію абсолютно натуральної, красивої і здорової шкіри.

Тональний крем, як і звичайний, наносьте пальцями, починаючи від носа до вилицяь і від середини чола до скронь, а потім обробіть контур обличчя. Гарний засіб має увібратися в епідерміс і виглядати природно, тому підбирайте колір тонального крему, ідентичний відтінку вашої шкіри. Якщо крем дуже світлий, ви будете виглядати блідою, а якщо темний, на обличчі з'являться розводи.

7. Нанесення рум'ян

Завершальний штрих і останній крок на шляху до прекрасного кольору обличчя - це рум'яна. Легкий шар рум'ян на щоках зробить шкіру сяючою.

Рум'яна вибирають в залежності від кольору шкіри обличчя: рожеві - для білошкірих, абрикосові - для смаглявих. Коричневих відтінків краще уникати - взимку вони погано виглядають. Рум'яна наносьте великий пензлем на вилиці, скроні, підборіддя і кінчик носа.

Здоровий і свіжий вигляд вам гарантовано!переклад І. Іванова


Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua
Як мати гарний колір обличчя, Догляд за шкірою обличчя © фотограф Катерина Романенкова Київ, 2009
Очищення шкіри обличчя, Оновлення шкіри обличчя, Зволоження шкіри обличчя, Корекція шкіри обличчя, Освітлення шкіри обличчя, Вирівнювання кольору шкіри обличчя, Нанесення рум'ян