Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua

Гарний манікюр в домашніх умовах

Красиві і доглянуті нігті грають дуже важливу роль у житті кожної дівчини. Хороший манікюр здатний підкреслити нашу елегантність і стиль. Виглядати гарно в наш час хочуть не тільки жінки, багато чоловіків також дуже активно стежать за станом своїх нігтів. Сьогодні вже не обов'язково відвідувати салони краси для створення якісного манікюру, адже знання та поради фахівців допоможуть зробити ваші нігті ідеальними, не виходячи з дому.

1. Надаємо нігтям форму

Перше, з чого потрібно почати манікюр - вибір підходящої пилочки для нігтів. Зазвичай вони бувають з діамантовим, самшитові або сапфіровим напиленням. Поширені металеві пилочки з алмазним покриттям, виявляється, дуже шкідливі. Але ваш вибір залежить від того, наскільки ваші нігті здорові та міцні. Не використовуйте пилочки з деформованими або занадто грубими поверхнями. Головне правило - підпилювати тільки сухі нігті, в іншому випадку вони будуть більш уразливі і схильні до розшарування. Надаючи форму нігтям, зверніть увагу на те, що рухи пилочки повинні бути в одному напрямку.

2. Видаляємо кутикулу і чистимо нігтики

Іноді для розм'якшення кутикули використовують ванночки для нігтів. Але якщо часу на цю процедуру катастрофічно не вистачає, можна скористатися спеціальним маслом для видалення кутикули. Його наносять на кілька хвилин на поверхню нігтьової пластини, після чого акуратно за допомогою манікюрних паличок прибирають залишки кутикули, що відшарувалася від нігтя. Внутрішню частину нігтя можна легко очистити за допомогою дитячого живильного крему і манікюрної палички.

3. Зміцнюємо і поліруємо нігті

Для того, щоб нігті були міцними і здоровими їх необхідно зміцнювати. У салонах для цього зазвичай використовують спеціальні ванночки з масел. У домашніх умовах ми можемо використовувати лак для зміцнення нігтів, який наносять за десять хвилин перед покриттям нігтьової пластини основним лаком. Якщо нігті здорові, їх достатньо відполірувати спеціальноїю полірувальною пилкою. Це додасть не тільки блиск, але і створить ідеально гладку поверхню для покриття нігтів основним кольором.

4. Вибираємо колір і покриваємо нігті лаком

Перш ніж наносити основний колір лаку, знежирте нігті і покрийте їх спеціальною основою під лак. Вона захистить ваші нігті від зовнішніх впливів. Використовуйте лак не раніше, ніж через десять хвилин після того, як висохне основа. Лак буде триматися довше, якщо використовувати закріплювач або лак-сушку для нігтів. Наносьте лак від середини нігтя у напрямку до краю. Якщо ви хочете, щоб нігті виглядали більш насиченими, покрийте їх другим шаром лаку, але тільки після того, як нігті підсохнуть.

5. Носимо манікюр без шкоди для здоров'я

Навіть найздоровіші нігті мають право на відпочинок. Кілька днів без лаку допоможуть вашим нігтям відновитися і набратися свіжості. До того ж не забувайте балувати їх вітамінами та поживними кремами, це додасть їм гарний і доглянутий вигляд.переклад І. Іванова


Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua
Як робити манікюр в домашніх умовах . Поради щодо весільного манікюру © фотограф Катерина Романенкова Київ, 2009
Ідеальний весільний манікюр , весільний маникюр київ, як робити маникюр в домашніх умовах , стилі весільного манікюру, майстер з манікюру