Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua

Оформлення банкетної зали для весілля - тенденції декору

Весілля - свято, весілля - настрій.

Піднесеність настрою додає саме усвідомлення цього щасливого моменту. Але й антураж не забувайте. Весіллі не все одно, де співати і танцювати! Ви можете вибрати будь-який сценарій - ваші гості можуть опинитися в казці, в космосі, на іншій планеті, в минулому, майбутньому. Найтриваліше спілкування ваших родичів і гостей відбувається в банкетному залі. Орендуючи будь-яке приміщення, слід облаштувати його "під себе", внести в "ніяке", офіційне приміщення теплоту, індивідуальність, оживити його.

Отже, ви вибрали місткий зал, щоб гостям було де розвернутися. Господарі залу попереджені, що це буде весілля, і вони повністю змінюють екіпіровку: столи покриваються спеціальними весільними скатертинами, серветки, маленькі букетики весільні, посуд, столові прилади, на стільці одягаються чохли з бантами, а також весільне меню - все говорить про урочистість події, неординарності молодих і повазі до запрошеним.

Оформлення банкетного залу квітами:

У традиційна прикраса залу квітами та повітряними кульками можна внести сучасні технології. Кулі, заповнені гелієм, наприклад, дуже просто об'єднувати в дуже слухняні конструкції. Це можуть бути два серця з гірлянд куль різного кольору, скручені з куль символи єднання двох закоханих (кільця, "гірська сарна" - як струнка Молода, "олень Срібне копитце" - як дбайливий Молодий), повітряний міст над усім святковим столом (наповнені гелієм кулі, якщо до них прив'язати важки, можна вибудувати у вигляді мосту від одного кінця стола до іншого, символізуючи об'єднання двох люблячих). А можна виставити ззаду кожного стільця, підписавши ім'ям запрошений. Можна розставити по залу, як дерева, або "підвісити" під стелею - вони там дуже міцно тримаються.

Традиційно квіти, принесені запрошеними, виставляють у вази, прикрашаючи інтер'єр свіжістю, різнобарв'ям і запахом. До маленьких весільним настільним букетиком можна додати звисаючі кульки з квітів (в спеціальну металеву конструкцію вставлені закріплені головки квітів), а також виставити арку, повиту квітами, через яку молоді ввійдуть до зали.

Інші способи прикраси залу дуже залежать від стилістики урочистості, що у свою чергу залежить від виділеного весільного бюджету. Якщо захід відрізняється простотою орендованого залу, то тут доречні будуть і всілякі плакати з весільної тематикою, аплікації, жартівливі гасла, паперові гірлянди, ліхтарики, наклеєні на стіни зірки, сердечка, вітальні сувої з печатками - головне не переборщити. У всьому повинні відчуватися смак і дотримуватися захід.

Оформлення банкетного залу світлом

До розкоші та вишуканості самого приміщення, його престижність і розмахом урочистості підійдуть сучасні модні технічні світлові ефекти. За допомогою інноваційних технологій можна створити в залі зоряний стеля з світяться в темряві зірками, будь-яку світиться в темряві панораму, (технологія STARSCAPE), що світяться плакати і "засвітити" будь-які поверхні. Для цього використовуються абсолютно нешкідливі ультрафіолетові лампи, які зовсім не спотворюють зображення і дозволяють віч прийнятно бачити в темряві. При цьому зірки почнуть яскраво сяяти через 5-10 хвилин після включення таких ламп, світитися весь час включення і ще не менше години після вимкнення. Таке освітлення не заважає заходу, не спотворює дійсність, допомагає сприймати навколишній інтер'єр як казковий образ. До цього можна додати звукові ефекти (спів лісових птахів, фонову музику). Крім зоряного неба можна створити ілюзію будь-якої тематики. Ці технології можуть бути використані самі по собі, а можуть бути прив'язані до вашого сценарієм. Досить обговорити світлове рішення інтер'єру з фахівцем - тамадою і церемоніймейстер вечора. Він професійно вплете в хід вечора будь-які ефекти, підкреслить особливості саме цього весілля, розставить акценти (звичайно, з вашою допомогою).

Феерверк на весілля

У поєднанні з феєрверком світлові прийоми зроблять весільний банкет ексклюзивним, де б він не проходив: в елітному ресторані, на палубі красеня-теплохода, на свіжому повітрі в старовинному парку, у фольклорному музеї-заповіднику або в українському середньовічному замку.

Буде гарно, весело, цікаво!
Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua
Оформлення зали для весілля . Оформлення зали квітами , оформлення зали світлом © фотограф Катерина Романенкова Київ, 2009
оформлення банкетного залу , оформлення банкетної зали , зала для весілля , тенденції оформлення приміщенні на весілля , зал для весілля , весільна декорація