Киевский сайт свадебной фотографии vkadre.kiev.ua

Весільна фотокнига

народження ексклюзивного сімейного фотоархівуВесільна фотокнига

Фотокнига - найпопулярніший продукт закордонних фотографів, швидко набирає популярність у нас. Це найбільш сучасний і технологічний варіант фотоальбому. Вона створюється за індивідуальним проектом замовника - Ви самі обираєте формат альбому, обкладинку, кількість сторінок. Фотокнига відрізняється від фотоальбому технологією виготовлення і є саме друкованою книгою, а не фотографіями, вклеєними до альбому.

Те, що фотокнига складається з розворотів, дозволяє розмістити в ній ефектні фотографії великого розміру, використовувати текст і різні фони. Фотокниги можуть застосовуватися для оформлення різних урочистих подій - весілля, очікування і народження дитини, ювілею, а також можуть стати сімейним архівом, щоденником подорожей і, безсумнівно, гарним подарунком. Красиві фотокниги високої якості значно перевершують навіть найкращі фотоальбоми, так як фотокнига це частково ручна і ексклюзивна робота, це дорогі високоякісні матеріали, це авторська дизайнерська робота професійного фотографа і якісний поліграфічний друк. Кожна фотокнига є унікальною. Такої, як у Вас, не буде більше ні в кого.

фотокнига

Фотокнига - це не тільки графічне оформлення і фотографії, фотокнига, як правило, доповнюється художнім текстом, різного змісту, або описує зображені події, або доповнює їх деталями. Крім того, дуже ефектно в поєднанні з гарними фотографіями виглядають вірші чи будь-які інший поетичні тексти, що відображають зміст і тематику всієї фотокниги в цілому і зображуваних фотографій зокрема.

Весільна фотокнига - це неповторний чудовий подарунок молодятами. Весільні фотокниги включають в себе кращі весільні фотографії. Кожна сторінка весільної фотокниги розповідає незабутню історію весілля, прикрашену стильним художнім оформленням. Унікальний дизайн, ексклюзивне оформлення фотографій, якісні матеріали - все це робить весільний фотоальбом незабутнім подарунком молодятам, який через багато років дозволить згадати цей прекрасний день і знову зануритися в пережиті емоції.

дизайн фотокниги

Для створення весільної фотокниги необхідна попередня професійна фотозйомка весілля, так як краса і стиль фотокниги багато в чому залежать від якості фотографій. Гарна весільна фотокнига включає в себе весільні фотопортрети, а також репортажні фотографії, підібрані і скомпоновані фотографом. Кожна сторінка фотокниги це вже невеликий унікальний шедевр, тому що зображений на них колаж фотографій - це авторський продукт творчої роботи фотографа. Тому краще за все, коли фотографії для фотокниги зроблені тим же фотографом, що й сама фотокнига.

Створення фотокниг можливо абсолютно на будь-яку тематику, головне - це Ваші фотографії і бажання. Найбільш популярними темами для фотокниг є весілля, дитяча та святкова фотозйомка, художня портретна фотозйомка, портфоліо.Зберігайте Ваші спогади у гідній оправі!

Катерина Романенкова

Сайт свадебной фотографии www.vkadre.kiev.ua
Весільні фотокниги, ексклюзивні весільні фотоальбоми, фотокниги, фотоколлаж та фотомонтаж   © фотограф Катерина Романенкова, Київ
••• Весільні зачіски Дитячий фотографФотостудіяПідготовка до весілляАдреси та телефони київських РАГСівРічниці весілляТостиФотографам •••
сімейний фотоальбом, весільна фотокнига Київ, ексклюзивні весільні фотоальбоми, оформлення портфоліо, коллажі, Фотоколлаж и фотомонтаж
 
Украина онлайн Top 100: Фото, обои и графика www.popularsite.ru