Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua

Цікаві ідеї для весілля
Чим ні в якому разі не можна займатися на весілля?

І не думайте! Це занадто оригінально!

Непередбачуване весілля , здивування на обличчях родичів і гостей, справжні емоції на все життя, круті фотографії у весільному альбомі ... Навіщо вам це потрібно ...? Або ...?!

Ви вважаєте по-іншому? - Не шукаєте простих шляхів, але шукаєте нетривіальні рішення?

Ось це по-нашому! Значить, читаємо далі :)


Справа власне в тому, що головна подія вашого життя зовсім не зобов'язана проходити за звичним сценарієм. Класична модель весілля приблизно така - ЗАГС, фотосесія біля найпопулярніших пам'яток міста, традиційне застілля. Все це має право бути. Але ж душа вимагає не тільки свята. Але ще й романтичної пригоди з присмаком екстриму, свистом вітру у вухах і легким тремором кінцівок і звичайно ж, екстримальних фотографій . Що це може бути?

Весільна пригода - паратрайк.

Хтось іронічно називає цю штуковину «табуреткою під парашутом», хтось Карлсоном. І кожен по-своєму має рацію. Надлегкий літальний апарат останнім часом користується все більшою популярністю. І не дивно. Протипоказань до польотів практично немає. Зате, які панорами відкриваються з такої висоти! Піднятися вгору на кілометр можна всього за кілька хвилин. Втім, 300 метрів теж буде достатньо. Паратрайк піднімається в небо за рахунок моторної установки, яка приводить у рух пропелер діаметром до півтора метрів. У свою чергу він роздуває м'яке крило. На жаль, для нареченої в пишній сукні тут криється невеликий мінус. Мереживні рюші і волани ризикують бути затягнуті в пропелер. Так що при плануванні польоту їх необхідно уникати.

Всі незручності компенсуються прекрасним видом казкового Києва. Золоті верхівки храмів, вигини мостів, шпилі веж і стрічки доріг - все це відкриється вашому погляду з висоти пташиного польоту. Відчуття на грані. Не забудьте взяти з собою фотоапарат, щоб зберегти побачене в унікальних знімках.

Вартість спареного польоту - 90 грн / хв.

Весільнае пригода - прогулянка на повітряній кулі.

І знову нас тягне ближче до хмар. Моціон на повітряній кулі ще нікого не залишав байдужим. Таке враження незабутньє, але головне - практично безпечне. Велика красива повітряна куля стане не просто прикрасою вашого свята. Вона доставить масу задоволення всім присутнім. До речі, для гостей можна влаштувати нетривалі підйоми на прив'язаній кулі.

Фрукти, шампанське і поетичні краєвиди. Мабуть, це набільш споглядальна пригода в день весілля.

Чарівні миті гарантовані. У передчутті підйому - серце завмирає. Але професійні і чітко злагоджені дії пілота повинні розвіяти ваші страхи й сумніви. Як правило, зліт - плавний, але швидкий. З висотою, приблизно як у паратрайка - 300 метрів. Разюча відмінність - тиша польоту, лише зрідка порушується включенням пальників.

У цей день ви станете не тільки чоловіком і дружиною, але й героями-повітроплавцями. Така пригода народить сімейну легенду, яку не соромно розповісти дітям, онукам і звичайно, зняти на фото.

Вартість польоту Одногодинна під Києвом - від 3000 грн, над Києвом - 8000 грн. (ціни на 2010 рік)

При плануванні такого заходу необхідно враховувати той факт, що політ можливий тільки в ранні ранкові години, або ввечері. Причина тому - термічна турбулентність.

Весільна пригода - стрілецький клуб.

Наречений - відважний Робін Гуд, наречена - Анка-кулеметниця. Як вам такий «калібр весілля»? Жарти в сторону. Адже мова піде про сучасні стрільбища. Багато хто навіть не здогадується, який видатний стрілок дрімає в них до пори до часу. І до слова, серед любителів стрілянини представниць прекрасної статі не менше, ніж чоловіків.

Такий сценарій весілля подарує відчуття азарту, допоможе потренуватися у практичній стрільбі, освоїти навички поводження з гладкоствольною і нарізною зброєю, відпрацювати техніку швидкої інтуїтивною стрільби. Буде все - пістолети, гвинтівки, автомати та інша вогнепальна зброя. Для екстремальної парочки молодят стрілецькі клуби запропонують самі «забійні» варіанти. Відчуття холодної, важкої рукояті несе в собі таємничу силу. Гострі враження забезпечені.

Гості теж не будуть нудьгувати. Дорослі і навіть діти можуть випробувати себе у ролі казкових мисливців, постріляти з луків або арбалетів.

Стрілецькі клуби Києва пропонують можливість «популяти» на цілком сучасному рівні. І представляють собою, практично розважальні комплекси, як правило, з рестораном, баром і сауною.

Звичайно ж, приведені варіанти не вичерпні. Можна плавати з дельфінами, стрибати з парашутом, розсікати водні гладі на білосніжній яхті ... Та багато-багато іншого... Головне, щоб любові у вашому житті було побільше. Та такої, що править цілим світом!автор: Аліна Давидовська


Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua
Цікаві ідеї для весілля, Незвичайні ідеї весілля © фотограф Катерина Романенкова Київ, 2009
Цікаві ідеї для весілля, Незвичайні ідеї весілля, повтряна куля, паратрайк, стрілецький клуб, романтична прогулянка на яхті, оригінальна ідея весілля